ÖVRIGT / Mattor / Beluch 6137001
nr 613 7001
Beluch
Antik, 108x190
Kondition: jämnt slitage, mindre lagningar,kortsida saknar ngn knutrad,korroderad
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.300 kr
måndag 30 november 2009
kl 16:00:01
30 nov
TEMA Orientaliska mattor 10
Visning 27/11, 28/11, 29/11 och 30/11 kl 11 -16.
Läs mer om TEMA Orientaliska mattor 10